KOUZELNÝ KLÍČ – XI. ROČNÍK 2015-2016

od / Čtvrtek, 01 Říjen 2015 / Publikováno v kategorii: Kouzelný klíč, Kultura

Vážení a milí příznivci Kouzelného klíče,

slunečné, horké léto – období prázdnin a dovolenek – se přehouplo do krásného babího léta, a slunce se ještě nevzdává a koupe nás v zářijových paprscích, tu a tam je sice už znát, že podzim připravuje pro přírodu nový šatník v teplých, ohnivých barvách, ale nenechte se mýlit, když se vám zdá, že do konce roku zbývá moře času. Podzim se překulí do zimy a konec roku na sebe nenechá dlouho čekat. Chcete-li se zúčastnit literární soutěže Kouzelný klíč, možná je právě teď ten pravý čas myslet na psaní soutěžního příspěvku (pokud jste jej již nenapsali, nebo dokonce neposlali).

Děkuji všem soutěžícím a všem, kteří je motivují, za dosud zaslané literární příspěvky do 11. ročníku literární soutěže pro pacienty a zaměstnance psychiatrických zařízení v České a Slovenské republice, Kouzelný klíč.

Vás, kteří jste stále váhali a teprve nyní cítíte, že byste se rádi zúčastnili, prosím o zaslání Vašeho literárního díla do soutěže e-mailem na mou adresu dagmar.zaludova@bohnice.cz do 20. prosince 2015 nejpozději však do 1. ledna 2016. (Bližší informace najdete zde.)

V průběhu ledna soutěžní příspěvky připravuji pro odbornou porotu, která je během února 2016 vyhodnotí. Tak jak je již tradicí, poslední týden v březnu 2016 budou vyhlášeni vítězové soutěže na slavnosti Kouzelného klíče, a ta se bude konat, podobně jako v minulých letech, v některém z psychiatrických zařízení. Přesný termín a místo konání slavnosti bude všem včas sdělen a rovněž bude uveden na stránkách www.bohnice.cz.

Milí příznivci Kouzelného klíče, děkuji Vám za dosavadní podporu. Věřím, že i nadále budou pacienti i zaměstnanci motivováni k literární tvorbě a že literární soutěž jim bude přinášet potěšení.

Odborná porota i já se těšíme na Vaše soutěžní literární díla.

Hodně tvůrčích sil a příjemnou náladu!
Krásný barevný podzim!

Dagmar Žaludová

NAHORU