Informace pro účastníky literární soutěže Kouzelný klíč

od / Čtvrtek, 06 září 2018 / Publikováno v kategorii: Kouzelný klíč

Vážení a milí příznivci Kouzelného klíče,

 

horké letní měsíce, zdá se, ztrácejí na intenzitě, prázdninové radovánky doznívají a vytoužené chladnější dny s občasným deštíkem či bouřkami nám dávají naději na příjemnější chvíle, možná vybízející k tvůrčí činnosti a soustředění se i na literární tvorbu.

Doufám, že bylo pro většinu z vás možné užít si sluníčka, cestování a poznávání krajin a máte příjemní vzpomínky.

 

Konec roku se může někomu zdát ještě daleko, ale čas nezastavíme. Chtěla bych požádat ty, kteří si přejí zúčastnit se literární soutěže Kouzelný klíč a ještě svoje soutěžní příspěvky neposlali, aby měli na paměti datum uzávěrky přijímání soutěžních děl.  Prosím Vás o zaslání Vašeho literárního díla na mou adresu dagmar.zaludova@bohnice.cz do 20. prosince 2018. (Bližší informace v přiloženém letáčku.)

 

Děkuji soutěžícím, kteří již poslali svoje soutěžní díla do 14. ročníku literární soutěže pro pacienty a zaměstnance psychiatrických zařízení v České a Slovenské republice, Kouzelný klíč.

Děkuji všem příznivcům a podporovatelům Kouzelného klíče, kteří věnují svůj čas nad rámec svých pracovních povinností a motivují soutěžící k literární tvorbě a vytvářejí pro soutěž Kouzelný klíč příznivé podmínky.

 

Jako obvykle v průběhu ledna soutěžní příspěvky připravuji pro odbornou porotu, která je do 10. února 2018 vyhodnotí. Vítěze soutěže vyhlásíme, tak jak je již tradicí, poslední týden v březnu 2018 na slavnosti Kouzelného klíče, která se bude konat v některém z psychiatrických zařízení. Přesný termín a místo konání slavnosti bude všem včas oznámen a rovněž uveden na stránkách www.bohnice.cz.

 

Milí příznivci Kouzelného klíče, děkuji Vám za dosavadní podporu. Věřím, že pacienti i zaměstnanci budou i nadále motivováni k literární tvorbě a že literární soutěž jim bude přinášet potěšení.

Odborná porota i já se těšíme na Vaše soutěžní literární díla.

 

Hodně tvůrčích sil a příjemnou náladu!

 

Dagmar Žaludová
Psychiatrická nemocnice Bohnice
181 02 Praha 8 – Bohnice
Tel.: 284 016 400
dagmar.zaludova@bohnice.cz

 

Leták ke stažení

 

NAHORU